BRAZA RADIO AUTO ALUMINIU TOYOTA LEXUS 95 - 99 RX300 AT
descrierea produsului
| Cerere pentru cartype | SUZUKI 2005 ESCUDO / GRAND VITARA AUTOMAT |
| OEM | 17700-65J10 |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Proces | Hard Brazing |
| Tipul tipului radiatorului | Tub-fin |
| Material | Rezervor miez de aluminiu / plastic |
| Core dimensiune | PA 450 * 688 * 16 / 26mm |
| Răcitor de ulei | Diametru 22 * 350mm |
| Grosime | 16 / 26mm |
| Dimensiunea rezervorului | 48/48 * 717mm |
| Dimensiune carton | 770 * 110 * 640mm |
| Codul HS | 8708911000 |
| Termeni de pret | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Termeni de plată | TT depozit de 30%, 70% față de copia B / L |
| garanţie | 12 luni |
| Tipul pachetului | EPE covorașe în interior, ambalare în vid, saci de bule, altele |
| Piețe de export | Global |
| Certificare | ISO9001 / TS16949 |
Caracteristici
1. Materiale: aluminiu și plastic, tub sudat cu frecvență
2. Etanșeitate excelentă a aerului și rezistență la presiunea de bază
3. Transfer ridicat de căldură, rezistență superioară la coroziune și umiditate
4. De înaltă calitate, preț competitiv, cel mai bun serviciu.
Compania Scurt
GUANGZHOU KINGA AUTOPARȚI INDUSTRIA MANUFACTURĂ CO., LTD
Suntem furnizor de piese auto profesionale în Guangzhou, China. Am fost specializați în comerț cu ridicata și
exportul de piese auto pentru mai mult de 14 ani. Noi producem în principal, piese auto radiator, condensator, încălzire și
intercool pentru masini chineze, masini japoneze si masini coreene, European Car ..... Produsele noastre sunt exportate widly la
Orientul Mijlociu, Asia de Sud-Est, America de Sud, Africa, Europa de Est, Australia și alte zone.


Tag-uri populare: aluminiu masina de aluminiu toyota lexus 95 - 99 rx300 la, producatori, en-gros, calitate
