Informatii de baza
Model nr .: KJ-21070A
Corp Material: Aluminiu
Certificare: ISO9001, TS16949
Fluid de răcire Tip: Glicerina
Radiator Tip Core: Tub-fin
Fluid de răcire Brand: BLUESTAR
Cartype: pentru Hyundai H100 Truck / 04
Capacitate rezervor: 62/62 * 588mm
Transmisie: Mt
Garanție: un an
Aplicație: Sistem de răcire
Pachetul de transport: întrucât cererea clientului
Origine: Guangzhou China (continentală)
Componenta: Radiator
Stil rece: Racire cu apa
Structura: Deschis Tip
Tip radiator: Cross-flow
Temperatura apei Tip senzor: Tip de întrerupător
Fabricare Cod: Kj-21070A
Core Dimensiune: 450 * 578 * 26 / 32mm
Cutie: 705 * 165 * 630mm
Locul de origine: Guangzhou China (continentală)
OEM: 25310-4f400
Marca comercială: KINGA
Caietul de sarcini: 450 * 578 * 26 / 32mm
HS Code: 8708911000
descrierea produsului
Hyundai Auto Car Radiator H100 camion / 04 26 / 32mm Grosime
Caracteristici radiator
| Fabricare Număr | KJ-21070A |
| Cartype | Hyundai H100 Truck / 04 |
| Dimensiuni Rezervor | 62/62 * 588mm |
| Grosime | 26 / 32mm |
| Cutie de carton | 705 * 165 * 630mm |
| Transmisie | MT |
Informații Comerț
| Locul de origine | Guangzhou China |
| Timpul de livrare | 30 DE ZILE |
| Ambalare | Așa cum Cererea client / Neutru de ambalare / spuma Corner protector |
| Tipul companiei | Fabricare |
| Port de livrare | SHENZHEN sau Guangzhou |
| Max. Capacitatea de producție | 70000 Bucăți / Luna |
| garanţie | Un an |
Avantajele de noi
1. Original / OEM de calitate și preț competitiv.
2. Echipa de lucru profesionist și un serviciu rapid.
3. Pachet puternic și Standard.
4. Livrare rapida si sigura.
5. Experiența de export pe termen lung în Orientul Mijlociu, Europa de Nord, Asia de Sud-Est, America de Nord, Africa, Brazilia.
6. detalii clare fotografii ceea ce vezi este ceea ce primești.
7. Abilitatea de a dezvolta și produce în funcție de specificație clientului cu desen tehnic.
KINGA Radiator specificităților Beneficii:
1, ajută la reducerea temperaturii lichidului de răcire
2, extinde motor de viață
3,100% nou
4, Professional instalare este foarte recomandat
5,100% de asigurare a calității testate
6, capacitate de răcire excelentă, design de bază canal de apă geamăn
In cele ce urmeaza sunt TOYOTA radiator Lista, Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați!
| Fabricare Număr | Cartype | OEM |
| KJ-12005A | CAMRY'90-94 SV30 / SV35 | 16400-74680 / 74690 |
| KJ-12007 | CAMRY'92-94 SV40 | 16400-7A140 |
| KJ-12009 | CAMRY'92-96 SXV10 | 16400-74760 |
| KJ-12013 | CAMRY'92-96 VCV10 | 16400-62100 |
| KJ-12021 | CAMRY'95-96 MCV10 / MCX10 | 16,400-20,050 / 20060 |
| KJ-12025 | IPSUM PICNIC'96 SXM15 | 16400-7A351 / 7A260 / 7A261 |
Profilul Companiei
Guangdong Kinga Auto Parts Industrial Fabricarea Co, Ltd este specializată în producerea de diferite tipuri de radiator, condensator pentru mai multe automobile, cum ar fi radiator cupru, radiator aluminiu, condensator, răcitor de ulei, intercooler, aer condiționat vaporizator, încălzire, etc. Suntem integrare R & D , proiectarea, fabricarea mucegai, producție și vânzare, în ansamblul său; Compania noastra se angajeaza activitatea de dezvoltarea și producerea de materiale plastice, pentru lacatuserie diferite tipuri de automobile. Suntem mereu de vânătoare să fie unul dintre producătorii vitale de schimbător de căldură în China.
Cu o mare echipă de muncitori calificați și cu experiență tehnică, Kinga Compania are o mare capacitate de cercetare dezvoltare și de creare a științei și tehnologiei. Iar compania noastra are o echipa de muncitori calificați și serii de echipamente avansate de mașini de producție, echipamente de testare, produse chimice, perfecte de testare de laborator de vibrații și puls LABS etc.
FAQ
Q1. Care este metoda de plată?
A: Metoda noastră de plată: T / T, Western Union, L / C, Paypal
Q2. Care este condițiile de plată?
A: Termenii de plată: depozit de 30% înainte de producție, sold de 70% înainte de expediere.
Q3. Care este calitatea?
A: calitate originale sau de calitate ca mostre ale clienților.
Q40. Mă puteți ajuta să navă mărfurilor?
A: DA. Noi va putem ajuta la navă mărfurilor prin intermediul expeditor client sau expeditor nostru.
Q5. Poti sa oferi mostre gratuite?
R: Da, cu costuri reduse.
Q6. Care sunt piața noastră majoră?
A: Pietele noastre principale sunt Asia, Orientul Mijlociu, Africa și America de Sud.
Vă rugăm să ne contactați, vă mulțumesc!
| Fabrica Adresa | Guangcong Road nr: 18 Conghua Tehnică de Dezvoltare Economică Zona, Guangzhou, Guangdong, China |
| Cod postal | 510900 |
| Tel | 0086-20-87815083 |
| website | http://www.aluminiumcarradiators.com |
KINGA RADIATOR, cea mai buna alegere
BINE ATI VENIT!
Dacă sunteți mulțumit de calitate H100 noastre de radiator auto hyundai auto truck'04 mt oem 25310-4f400, vă rugăm să fie liber pentru a contacta producătorii noștri profesioniști și cu experiență. Serviciul en-gros, de bună servicii post-vânzare și livrare rapidă sunt, de asemenea, oferite.
Tag-uri populare: Hyundai radiator auto auto H100 truck'04 MT OEM 25310-4F400, producătorii, en-gros, de calitate

