TOYOTA CROWN 92 - 96 JZS133 MT RADIATORI AUTO
Introducere în articol
| Codul producătorului | KJ-12070 |
| Tip de mașină | TOYOTA CROWN 92 - 96 JZS133 MT |
| Core dimensiune | PA 425 * 648 * 16/26 mm |
| Core Grosime | 16 / 26mm |
| Transmisie | MT |
| Dimensiunea rezervorului | 48/48 * 678 mm |
| Material | Miez de aluminiu, Rezervor de plastic |
| Ambalare | Ca cerință a clienților |
| Culoare | Argint |
| Numele de marcă | TOYOTA |
| Warrantly | 12 luni |
Compania Scurt
INGA a fost înființată prima dată ca societate comercială pentru piese auto, inclusiv radiator și condensator, în 1993, apoi a construit o facotrie în 2003. De atunci, KINGA sa concentrat pe dezvoltarea și fabricarea radiatorului auto și a condensatorului timp de 14 ani.
Sete de credit, în primul rând, împreună cu inovația și revoluția, compania Kinga înregistrează propriile mărci legale: KINGA VVO. Ca o companie puternică și profesională, KINGA are întotdeauna sinceritatea de a stabili relații de afaceri pe termen lung și reciproc avantajoase cu clienții.
Odată cu dezvoltarea globalizării economice, compania KINGA încearcă să facă piața bine organizată și va face mai bine și mai bine.

Tag-uri populare: toyota coroana 92 - 96 jzs133 mt radiatoare auto, producatori, en-gros, calitate
