Informatii de baza
Model nr .: KJ-14171-PA16 / 22/26
Corp Material: Aluminiu
Certificare: ISO9001, TS16949
Fluid de răcire Tip: Alcool
Radiator Tip Core: Tub-fin
Fluid de răcire Brand: Mobil
Material de bază: Alnuminum
Capacitate rezervor: 48/48 * 713 Mm
Răcitor de ulei: 22 * 300 Mm
Cartype: Lancer'03
Cutie Dimensiune: 750 * 100 * 540 Mm
Specificații: AP 400 * 688 * 16/22/26
HS Code: 8708911000
Componenta: Radiator
Stil rece: Racire cu apa
Structura: Deschis Tip
Tip radiator: Cross-flow
Temperatura apei Tip senzor: Tip de întrerupător
Tip: radiatoare auto
Dimensiune Core: PA 400 * 688 * 16/22 / 26 mm
la / Mt: la
Grosime: 16/22/26 mm
Locul de origine: Guangzhou China (continentală)
Marca comercială: KINGA
Origine: China
descrierea produsului
Aluminiu auto Radiator pentru Mitsubishi LANCER'03 AT
Detalii produs
| Numarul de piesa Numarul | KJ-14171-PA16 / 22/26 |
| Tipul de mașini | LANCER'03 |
| Dimensiune Core | 400 * 688 * 16/22/26 mm |
| Dimensiuni Rezervor | 48/48 * 713mm |
| răcitor de ulei | Φ 22 * 300 mm |
| Grosime | De 16/22/26 mm |
| Material de miez | Aluminiu |
| Cutie Dimensiune | 750 * 100 * 540 mm |
Serviciile noastre
1. Calitatea înaltă
Pentru radiator auto, noi toți utilizează materiale de înaltă calitate, am avansat echipamente de producție, cerințe stricte pentru procesul de producție, și un control perfect, astfel încât produsul finit este foarte bun.
2. Preț competitiv
Avem mulți furnizori de cooperare excelenta pe termen lung pentru a ne furniza materiale alumium și alte părți, care nu, de asemenea, de înaltă calitate, dar, de asemenea, preț bun, astfel încât prețul de radiator nostru este foarte competitiv.
3. Perfect servicii post-vanzare
Conform regula companiei noastre, susținem garanția calității după o ani primi bunuri.
În acest timp, dacă îndepliniți orice problemă de calitate, vă rugăm să contactați cu noi, vă putem oferi un înlocuitor. Premisa este daune non-uman.
structura Chart
| Brazate Structura Radiator | ||
| 1. rezervor de top | 8. Placă laterală | 15. KINGA Logo |
| 2. Filler Neck | 9. Core Inaltime | 16. rezervor de fund |
| 3. Inlet Pipe | 10. aripioară | 17. comutator de apă |
| 4. Placa de top antet | 11. Tub | 18. Placa de fund Header |
| 5. Pins Montarea Top | 12. Core Lățime | 19. răcitor de ulei |
| 6. fan Mount | 13. Grosime Mijloc | 20. Outlet Pipe |
| 7. overflow Pipe | 14. Clamă | |
avantaje
Calitate excelenta :
· Controlul strict al calitatii prin intermediul noastre de control al calității și de echipa de testare mașini.
Echipa profesională:
· Mai mult de 20 de ani Echipa de asistență tehnică și de vânzări vă oferă cele mai bune servicii.
livrare:
· Timp de livrare exactă poate fi garantată după ce confirmarea cu tine.
EFICIENȚĂ:
· Orice e-mail sau solicitarea de informatii de la tine va fi răspuns în termen de 24 de ore, un citat este gata în 2mins.
· Producția de mare viteză.
Despre noi
| Numele Companiei: | Guangzhou Kinga Piese Auto Industry Fabricarea Co, Ltd |
| Adresa Factory: | Guangcong Road nr.18 Conghua zona Departamentul economic |
| Departamentul de Export Tel: | 86-20-87810068 |
| Tel: | 0086-13560106402 |
| Fax: | 86-20-87819013 |
| Cod postal: | 510900 |
| Site-ul companiei | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru orice întrebare! Vino alaturi de noi, acest lucru este un nou început al călătoriei, veți simți cel mai eficient serviciu, cea mai bună calitate și reputația excelentă!
Dacă sunteți mulțumit de radiator de aluminiu noastre de calitate auto pentru mitsubishi lancer'03 la, vă rugăm să fie liber să contacteze producătorii noștri profesioniști și cu experiență. Serviciul en-gros, de bună servicii post-vânzare și livrare rapidă sunt, de asemenea, oferite.
Tag-uri populare: radiator auto din aluminiu pentru MITSUBISHI lancer'03 AT, producătorii, en-gros, de calitate

