Informatii de baza
Model nr .: KJ-12393-PA16
Corp Material: Aluminiu
Certificare: ISO9001, TS16949
Fluid de răcire Tip: Alcool
Radiator Tip Core: Tub-fin
Fluid de răcire Brand: Mobil
Dimensiune Core: PA 600 * 378 * 16 mm
Material de bază: Aluminiu
Cartype: Corolla Zze142'08
Răcitor de ulei: 19 * 250 mm
Locul de origine: Guangzhou China (continentală)
Pachetul de transport: Neutru de ambalare / VVO de ambalare / ambalare blister
Origine: China
Componenta: Radiator
Stil rece: Racire cu apa
Structura: Deschis Tip
Tip radiator: Cross-flow
Temperatura apei Tip senzor: Tip de întrerupător
Tip: Mașină Radiator
Capacitate rezervor: 33/40 * 400 Mm
la / Mt: la
Grosime de bază: 16 mm
OEM: 16400-22180
Marca comercială: KINGA
Specificații: PA 600 * 378 * 16
HS Code: 8708911000
descrierea produsului
Cel mai bun Toyota Auto radiator pentru COROLLA ZZE142'08 AT
Motivul pentru a alege noi
1. Avem mii de piese diferite pentru cele mai multe vehicule.
2.The cunoștințe mai profesionist cu vehicul de pasageri, sistemul de răcire și sistem de aer condiționat.
numai 3.Not putem identifica părțile cu numărul OEM, numărul DPI, numărul Nissens, putem identifica, de asemenea, piesele cu un vehicul, Model, An, Liter chiar și doar imagini de vehicule.
4.Keep o atenție deosebită pe vehicule noi, în fiecare an și de a dezvolta piese noi in cel mai scurt timp.
5.We cred prieteni în primul rând, de afaceri second.And facem tot posibilul pentru a face fiecare succes friend'sbusiness.
KINGA RADIATOR, luați - vă vedere frumoasă!
Detalii produs
| Numarul de piesa Numarul | KJ-12393-PA16 |
| Tipul de mașini | COROLLA ZZE142'08 |
| Dimensiune Core | 600 * 378 * 16 mm |
| Dimensiuni Rezervor | 33/40 * 400 mm |
| Grosime | 16 mm |
| AT / MT | LA |
| Material de miez | Aluminiu |
| răcitor de ulei | 19 * 250 cp mm |
Mai multe informatii
| KJ - 15102 - PA16 / 22 / 26/32 | Nissan HARDBODY '98-00 D22 | PA16 / 22 / 26/32 MT |
| KJ-14031-PA16 / 26 | Mitsubishi LANCER'01 APM WJ1.6 | PA16 / 26 AT |
| KJ-12390-PA16 / 22 | Toyota COROLLAZRE152'06-07 | PA16 / 22 MT |
| KJ-14167-PA26 / 32/36 | Mitsubishi Pajero V46'93-98 | PA26 / 32/36 AT |
Înștiințare
1. Calitate Premium. 100% de asigurare a calității radiatorului auto testate;
2. Brand New. Nu a folosit niciodată, mai mult de 20 de ani și echipa tehnică de suport de vânzări vă oferă cele mai bune servicii
3. Toate Autentic. Fotografiile noastre sunt reale fotografiile produselor pe care le cumpără. Noi nu copiați din catalogul unei alte companii sau site-ul;
4. Rapid de transport maritim;
5. Preț redus.
6. Toate părțile au garanție de calitate la un an după livrare. În cazul în care, există părți au probleme într-un an în condiții de utilizare normală. Vom inlocui piesele probleme gratuit.
Contacteaza-ne
| Numele Companiei: | Guangzhou Kinga Piese Auto Industry Fabricarea Co, Ltd |
| Adresa Factory: | Guangcong Road nr.18 Conghua zona Departamentul economic |
| Departamentul de Export Tel: | 86-20-87810068 |
| Tel: | 0086-13560106402 |
| Fax: | 86-20-87819013 |
| Cod postal: | 510900 |
| Site-ul companiei | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru orice întrebare! Welcom pentru a vizita fabrica KINGA, Vino alaturi de noi, acesta este un nou început al călătoriei!

Dacă sunteți mulțumit de calitatea noastră de aluminiu de radiator auto brazate pentru corolă zze142 2008 oem 16400-22180 dpi13152, vă rugăm să fie liber pentru a contacta producătorii noștri profesioniști și cu experiență. Serviciul en-gros, de bună servicii post-vânzare și livrare rapidă sunt, de asemenea, oferite.
Tag-uri populare: aluminiu brazate radiator auto pentru corolă zze142 2008 OEM 16400-22180 DPI13152, producătorii, en-gros, de calitate

