HONDA RADIATORI AUTO PENTRU ODYSSEY 99 - 02 RL1 J35A AT
descrierea produsului
HONDA ODYSSEY 99 - 02 RL1 J35A AT
| Cerere pentru cartype | HONDA ODYSSEY 99 - 02 RL1 J35A AT |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Proces | Hard Brazing |
| Tipul tipului radiatorului | Tub-fin |
| Material | Rezervor miez de aluminiu / plastic |
| Core dimensiune | PA 450 * 768 * 16/26 mm |
| Grosime | 16/26 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 48/48 * 794 mm |
| Dimensiune carton | 840 * 110 * 590 mm |
| Codul HS | 8708911000 |
| Termeni de pret | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Termeni de plată | TT depozit de 30%, 70% față de copia B / L |
| garanţie | 12 luni |
| Tipul pachetului | EPE covorașe în interior, ambalare în vid, saci de bule, altele |
| Piețe de export | Global |
Serviciul nostru
1.Soluție unică pentru toate piesele de schimb pentru HONDA
2. "Client orientat" este principiul nostru de serviciu.
Încercăm întotdeauna să oferim serviciul rapid și convenabil.
3. Părți de bună calitate și preț competitiv
4. Proceduri profesionale de operare a comenzilor.
A. Toate piesele vor fi verificate Partea Nr. & Calitate unul câte unul în fabrica noastră.
B. Toate piesele vor fi reambalate cu export de înaltă calitate, fiecare parte va avea eticheta separată de ambalaj și de identificare cu cod de bare.
C. Puteți utiliza componentele noastre pentru stocare și revânzare direct.
Tag-uri populare: honda radiatoare auto pentru odyssey 99 - 02 rl1 j35a la, producatori, en-gros, calitate
