ALUMINIUM DAEWOO AUTO RADIATORS PENTRU MATI 01 - MT
Caracteristici radiator
| Fabricarea numărului de componentă | KJ-11054 |
| Tip de mașină | DAEWOO MATIZ 01 - MT |
| Core dimensiune | 460 * 298 * 16 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 51/51 * 317 mm |
| Grosime | 16 mm |
| Cutie de carton | 630 * 100 * 420 mm |
| Transmisie | MT |
| OEM | S11-1301110CA |
Informații despre comerț
Locul de origine | Guangzhou China |
Timpul de livrare | 45-60DAYS |
Ambalare | Ca solicitare de client / Neutral de ambalare / Spuma Colțul Protector |
Tipul companiei | Fabricare |
Portul de livrare | SHENZHEN sau Guangzhou |
Max. Capacitatea de producție | 100.000 de bucăți / lună |
| garanţie | Un an |
Informatiile Companiei
Guangzhou Kinga este un producător de piese auto de performanță profesională, care este situat în Guangzhou China.Our companie este angajată în dezvoltarea și fabricarea radiatoare pentru autoturisme private, pick up-uri pentru mai mult de 14years.The produse sunat, inclusiv: rezervor de apă, radiatoare, condensatoare, , intercool. Ne propunem să creăm o mașină exclusivă a clientului!


Tag-uri populare: aluminiu daewoo radiatoare auto pentru mati 01 - mt, producatori, en-gros, calitate
