Răcire cu apă OEM 16400-22200 Radiator potrivit pentru COROLLA ZRE152' 06-07 AT
| Specificatiile produsului | |
| Numărul piesei producătorului | KJ-12389 |
| Tip de mașină | COROLLA ZRE152' 06-07 AT |
| Dimensiunea miezului | PA 600 x 378 x 16/22 mm |
| OEM | 16400-22200 |
| Dimensiunea rezervorului | 40/40 x 400 mm |
| RĂCITOR DE ULEI: | φ19 x 250 mm |
| Dimensiunea cartonului | 830 x 110 x 460 mm |
| Material de bază | Aluminiu |
| Material rezervor | Plastic |
| Grosime | 16/22 mm |
| garanție | Un an |
| Ambalare | Ambalare neutră / Protector de colț din spumă / Ambalare blister / Orice cerere specială din partea dvs. |
| Livrare | 30 ~ 40 de zile de la confirmarea comenzii |
| Termen de plata | T/T, depozit de 30% înainte de producție, soldul înainte de expediere |
| Termen comercial | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 buc |






Tag-uri populare: radiator OEM de răcire cu apă 16400-22200 potrivit pentru corolla zre152' 06-07 la, producători, en-gros, calitate
