TOYOTA RADIATOR CU CARĂ PENTRU ALPHARD 04-AT CU OEM 16041-20380
Specificatiile produsului:
Codul producătorului | KJ - L12915 |
| Tip de mașină | ALPHARD 04-AT |
| Core dimensiune | BA 675 * 473 * 16 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 40/33 * 506 mm |
| Răcitor de ulei | Diametru 19 * 350mm |
| Dimensiunea cartonului | 805 * 160 * 550mm |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Aluminiu |
| Grosime | 16mm / 26mm |
| AT / MT | LA |
| OEM | 16041-20380 |
| garanţie | Un an |
| Funcţie | împiedicând supraîncălzirea motorului mașinii |
| ambalare | Neutru de ambalare / Protecție colț de spumă / Ambalare blister / Orice solicitare de cerințe speciale de către dvs. |
| Livrare | 30 ~ 40 de zile după confirmarea comenzii |
| Termen de plata | T / T, depozit de 30% înainte de producție, soldul înainte de expediere |
| Termenul de tranzacționare | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 buc |
| Probă | Percepeți taxa de eșantionare și comisionul expres, dar veți fi întoarse înapoi la primirea comenzilor |
Specificații și caracteristici:
1.100% testate complet în casă
2.Qualifications: ISO9001: 2000, ISO / TS16949
3. Instalare ușoară fără modificări de montare.
4. Rezervor din material rezistent la căldură și rezistent la uzură
5. Core de construcții din aluminiu de înaltă calitate
6. Radiatoare auto de înaltă calitate
avantajul nostru:
1.Effectiveness: orice cerere sau e-mail va fi răspuns în termen de 24 de ore
2.profession: mai mult de 10 ani echipa de asistență tehnică și de vânzări vă oferă cele mai bune servicii
3.Delivery: 30-40 de zile pentru un container
4.Garantie: stricte de control al calitatii prin echipa noastra de control al calitatii, garantie de un an din nou-est BL data, orice scurgeri vor inlocui sau returna cu bani
5.Calitate de înaltă calitate și competitive: folosim materiale de înaltă calitate, avem echipamente avansate de producție, cerințe stricte pentru producție, preț bun
Guangzhou Kinga piese auto Fabricarea Co, Ltd.
Fabrica noastra este specializata in fabricarea si exportul de radiator & condensator & piese auto & hardware pentru mai mult de 20 de ani.
Pentru acei ani, Fabrica noastră continuă să se extindă rapid. Angajații sunt peste 400 și putem produce radiatorul la 70.000 PCS / luni.
Depozitul poate avea șase containere în același timp. În prezent, serviciul nostru este mult mai apreciat.
Prețul este mai rezonabil, calitatea este bună durabilitate și stabilitate.
Tipurile de radiatoare și condensatoare au peste 3000 de tipuri.
| Partea nr. | OEM | Tip de mașină | nume de articol |
| KJ-16010A | E357-15-200A | MAZDA 323 E5'85-87 | Mazda Radiator |
| KJ-16011 | RF01-15-200E VS01-15-200B | E2200'88-96 SV50 (DIESEL) | Mazda Radiator |
| KJ-16014 | BP28-15-200C / B63F-15-200D | ASRINA'89-90 323BA MT | Mazda Radiator |
| KJ-16015 | B547-15-200D / B581-15-200A | ASRINA'89-90 323BA AT | Mazda Radiator |
| KJ-16024 | BP26-15-200F | PROTEGE'90-94 323BG MT | Mazda Radiator |
| KJ-16025 | B557-15-200D | PROTEGE'90-94 323BG AT | Mazda Radiator |
| KJ-16038 | F8C1-15-200 / F8C7-15-200 FE4J-15-200 | MX6'88-92 626GD MT | Mazda Radiator |
| KJ-16039 | FS20-15-200F | MX6'93-96 626GE V4 AT | Mazda Radiator |
| KJ-16041 | F23Z8005A / B | MX6'93-96 626GE V4 AT | Mazda Radiator |
| KJ-16042 | F32Z8005A / B | MX6'93-96 626GE V4 MT | Mazda Radiator |
| KJ-16043 | KL20-15-200E | MX6'63-96 626GE V6 AT | Mazda Radiator |
| KJ-16044 | KL11-15-200D | MX6'63-96 626GE V6 MT | Mazda Radiator |
| KJ-16045 | F32Z8005C / D | MX6'93-96 626GE V6 AT | Mazda Radiator |
| KJ-16046 | MX6'93-96 626GE V6 MT | Mazda Radiator | |
| KJ-16047 | JE48-15-200 | SEDAN 929HD'92-96 AT | Mazda Radiator |
| KJ-16055 | B5C8-15-200B | DEMIO'98 PW3W AT | Mazda Radiator |
| KJ-16056 | B5C7-15-200A | DEMIO'98 PW3W MT | Mazda Radiator |

Pentru a vă oferi cele mai bune servicii, vă rugăm să ne furnizați următoarele informații privind RADIATORUL CAR:
1. Marcă auto
2. Numărul pieselor OEM / DPI
3. Cantitatea comandată
4. Asteptarea timpului de livrare
Mai multe informații despre noi:
| Numele Companiei | Guangzhou Kinga Auto Parts Industria de fabricație Co, Ltd. |
| Adresa fabricii | Guangcong Road nr.18 Conghua zona departamentului economic |
| Departamentul de export Tel | 0086-13710537051 |
| Fax | 86 - 20 - 87819013 |
| Site-ul companiei | http://www.aluminiumcarradiators.com http://www.kj1688.com |
Tag-uri populare: toyota radiator auto pentru alphard 04-at cu oem 16041-20380, producatori, en-gros, calitate
