Radiator original pentru HIGHLANDER 3.5L V6' 14-16 AT OEM 16400-0P410
| Specificatiile produsului | |
| Numărul piesei producătorului | KJ-12876 |
| Tip de mașină | HIGHLANDER 3.5L V6' 14-16 AT |
| Dimensiunea miezului | PA 525 x 748 x 16/26 mm |
| OEM | 16400-0P410 |
| DPI | 13450 |
| Dimensiunea rezervorului | 44,5/44,5 x 773 mm |
| Răcitor de ulei | φ25 x 325 mm |
| Cutie de carton | 795 x 140 x 700 mm |
| Material de bază | Aluminiu |
| Material rezervor | Plastic |
| Grosime | 16/26 mm |
| garanție | Un an |
| Ambalare | Ambalare neutră / Protector de colț din spumă / Ambalare blister / Orice cerere specială din partea dvs. |
| Livrare | 30 ~ 40 de zile de la confirmarea comenzii |
| Termen de plata | T/T, depozit de 30% înainte de producție, soldul înainte de expediere |
| Termen comercial | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 buc |






| Care este serviciul nostru? |
| Acceptăm T/T, L/C. 30% ca depozit în avans, 70% plăți echilibrate înainte de expediere. |
| KINGA furnizează produse bune cu preț competitiv |
| Serviciu post-vânzare perfect, garanție de calitate după ce primiți mărfurile. |
| În acest timp, dacă întâmpinați orice problemă de calitate, vă rugăm să ne contactați, vă putem oferi un înlocuitor. Premisa este daune non-umane. |
| putem produce după mostre sau desene tehnice. Putem construi matrițele și accesoriile. |
| Serviciu OEM |
| De ce ne alegeți pe noi? |
| Suntem o fabrică mare în Guangzhou și producem profesional piese auto de mai mult de 15 ani, avem o anumită putere de a vă furniza produse de calitate stabilă. |
| KINGA este foarte strict cu controlul calității. Test de scurgere 100% pe radiatoare timp de 62 de secunde. Test de scurgere 100% cu azot de 3,8Mpa timp de 15 secunde. |
| Putem dezvolta noi produse conform cerințelor clienților noștri. |
| Echipa profesionistă de vânzare și servicii post-vânzare și garanție de calitate și reacție promptă la feedback-urile clienților. |
| KINGA lucrează cu mărci de top din industria radiatoarelor. |
Tag-uri populare: radiator original pentru highlander 3.5l v6' 14-16 la oem 16400-0p410, producatori, en-gros, calitate
