Radiator din aluminiu din fabrică pentru LANDCRUISER{{0}}.0 D4D' 09- AT OEM 16400-20290/30300
| Specificatiile produsului | |
| Numărul piesei producătorului | KJ-12768 |
| Tip de mașină | LANDCRUISER{{0}}.0 D4D' 09- AT |
| Dimensiunea miezului | PA 575 x 638 x 36 mm |
| OEM | 16400-20290/30300 |
| Dimensiunea rezervorului | 55/55 x 662 mm |
| Răcitor de ulei | φ25 x 250 |
| Dimensiunea cartonului | 840 x 145 x 685 mm |
| Material de bază | Aluminiu |
| Material rezervor | Plastic |
| Grosime | 36 mm |
| garanție | Un an |
| Ambalare | Ambalare neutră / Protector de colț din spumă / Ambalare blister / Orice cerere specială din partea dvs. |
| Livrare | 30 ~ 40 de zile de la confirmarea comenzii |
| Termen de plata | T/T, depozit de 30% înainte de producție, soldul înainte de expediere |
| Termen comercial | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 buc |




| Care este serviciul nostru? |
| Acceptăm T/T, L/C. 30% ca depozit în avans, 70% plăți echilibrate înainte de expediere. |
| KINGA furnizează produse bune cu preț competitiv |
| Serviciu post-vânzare perfect, garanție de calitate după ce primiți mărfurile. |
| În acest timp, dacă întâmpinați orice problemă de calitate, vă rugăm să ne contactați, vă putem oferi un înlocuitor. Premisa este daune non-umane. |
| putem produce după mostre sau desene tehnice. Putem construi matrițele și accesoriile. |
| Serviciu OEM |
| De ce ne alegeți pe noi? |
| Suntem o fabrică mare în Guangzhou și producem profesional piese auto de mai mult de 15 ani, avem o anumită putere de a vă furniza produse de calitate stabilă. |
| KINGA este foarte strict cu controlul calității. Test de scurgere 100% la radiatoare timp de 62 de secunde. Test de scurgere 100% cu azot de 3,8Mpa timp de 15 secunde. |
| Putem dezvolta noi produse conform cerințelor clienților noștri. |
| Echipa profesionistă de vânzare și servicii post-vânzare și garanție de calitate și reacție promptă la feedback-urile clienților. |
| KINGA lucrează cu mărci de top din industria radiatoarelor. |
Tag-uri populare: radiator din aluminiu priza din fabrica pentru landcruiser{{0}}.0 d4d' 09- la oem 16400-20290/30300, producatori, en-gros, calitate
