AUTOMAT RADIATOR PENTRU TOYOTA HILUX 4 × 4 02 - MT
Toate aluminiu de înaltă performanță auto masina Radiator
1. Control strict al calității pas cu pas Toate aluminiu Radiatoare auto de înaltă performanță auto.
2. Promovarea cotatiei si livrarea rapida Toate aluminiu Radiator auto de înaltă performanță auto.
3. Depozitul propriu al depozitului de porturi de expediere al companiei și inspecția înainte de expediere de către inginerul nostru profesionist, All Aluminum Radiator auto de înaltă performanță auto.
4. Bun serviciu post-vânzare.
5. comenzi și procese OEM cu exemplul clientului și desene tehnice.
6. Serviciu online 24 de ore.
descrierea produsului
| Cerere pentru cartype | TOYOTA HILUX 4 × 4 02 - MT |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Proces | Hard Brazing |
| Tipul tipului radiatorului | Tub-fin |
| Material | Rezervor miez de aluminiu / plastic |
| Core dimensiune | PA 450 * 528 * 26/32/36 mm |
| Grosime | 26/32/36 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 54,5 / 54,5 * 544 mm |
| Dimensiune carton | 630 * 125 * 590 mm |
| Codul HS | 8708911000 |
| Termeni de pret | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Termeni de plată | TT depozit de 30%, 70% față de copia B / L |
| garanţie | 12 luni |
| Tipul pachetului | EPE covorașe în interior, ambalare în vid, saci de bule, altele |
| Piețe de export | Global |
FAQ
Q1. Sunteți o fabrică sau o societate comercială?
A: Suntem producător și societate comercială de piese auto, am fost în această linie de mai mult de 20 de ani.
Q2. Poziționarea mărcii
R: A fi prima alegere a achiziționării de piese pentru cumpărătorii mici și mijlocii de peste mări ca furnizor cu varietate completă și fără limită MOQ.
Q3. Care este data livrării?
R: Este nevoie de 5 până la 7 zile dacă există stoc, dar durează 45 de zile dacă nu există stoc.

Tag-uri populare: radiator piese auto pentru toyota hilux 4 × 4 02 - mt, producatori, en-gros, calitate
