SUZUKI MT RADIATORI DE PERFORMANȚĂ ÎNALTĂ
descrierea produsului
| Cerere pentru cartype | SUZUKI MT |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Proces | Hard Brazing |
| Tipul tipului radiatorului | Tub-fin |
| Material | Rezervor miez de aluminiu / plastic |
| Core dimensiune | PA 350 * 408 * 16 mm |
| Grosime | 16 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 48/48 * 428mm |
| Dimensiune carton | 450 * 115 * 550 mm |
| Codul HS | 8708911000 |
| Termeni de pret | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Termeni de plată | TT depozit de 30%, 70% față de copia B / L |
| garanţie | 12 luni |
| Tipul pachetului | EPE covorașe în interior, ambalare în vid, saci de bule, altele |
| Piețe de export | Global |
Caracteristici
1. Materiale: toate părțile principale sunt realizate din aluminiu, rezervorul fiind realizat din plastic
2 Rezistență excelentă la etanșeitate și rezistență la presiune în miez
3. Transfer de căldură mare, rezistență superioară la coroziune și umiditate
4. De înaltă calitate, preț competitiv, cel mai bun serviciu.
Aplicarea radiatorului
SUZUKI MT RADIATORI DE PERFORMANȚĂ ÎNALTĂ
1. 1 00% Radiator după vânzări testat pentru scurgere comparabil cu omologii OE.
2. Eficiență maximă de răcire și potrivire perfectă
3. Garanție de 1 an
4. Protejați mașina împotriva supraîncălzirii și restabiliți eficiența răcirii cu acest radiator standard OE Direct Fit de la KINGA . Utilizat cu materiale de înaltă calitate pentru durabilitate și funcționalitate îndelungată.

Tag-uri populare: suzuki mt radiatoare de înaltă performanță, producători, en-gros, calitate
