RADIATORI DE ALUMINIU AUTO PENTRU MITSUBISHI COLT 92 - MT
descrierea produsului
| Cerere pentru tipul de mașină | MITSUBISHI COLT 92 - MT |
| OEM | MB660540 / MB660596 |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Proces | Hard Brazing |
| Tipul tipului radiatorului | Tub-fin |
| Material | Rezervor miez de aluminiu / plastic |
| Core dimensiune | PA 375 * 408 * 16 mm |
| Grosime | 16 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 33/40 * 428 mm |
| Dimensiune carton | 470 * 95 * 515mm |
| Codul HS | 8708911000 |
| Termeni de pret | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Termeni de plată | TT depozit de 30%, 70% față de copia B / L |
| garanţie | 12 luni |
| Tipul pachetului | EPE covorașe în interior, ambalare în vid, saci de bule, altele |
| Piețe de export | Global |
Toate aluminiu de înaltă performanță auto masina Radiator
1. Control strict al calității pas cu pas Toate aluminiu Radiatoare auto de înaltă performanță auto.
2. Promovarea cotatiei si livrarea rapida Toate aluminiu Radiator auto de înaltă performanță auto.
3. Bun serviciu post-vânzare, cu garanție de ani și reacție promptă la feedback-ul clientului.
4. Comenzile și procesele OEM se efectuează împreună cu eșantionul clientului și desenele tehnice.
5. Serviciu online 24 de ore.
FAQ
Q1. Cum este calitatea?
R: Calitatea originală sau calitatea ca mostre ale clienților.
Q2. Poți să ajuți la livrarea bunurilor?
R: DA. Putem ajuta la livrarea mărfurilor prin intermediul transportatorului clientului sau al transportatorului nostru.
Q3. Puteți să oferiți mostre gratuite?
R: Da, cu cost redus.
Q4. Care este piața noastră majoră?
R: Principalele noastre piețe sunt Asia, Orientul Mijlociu, Africa și America de Sud.
Tag-uri populare: piese auto aluminiu radiatoare pentru mitsubishi colt 92 - mt, producatori, en-gros, calitate
