Specificația radiatorului pentru BENZ W202 / C220D'93-00 AT
| tip de mașină | BENZ W202 / C220D'93-00 AT |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Proces | Hard Brazing |
| Tipul tipului radiatorului | Tub-fin |
| Material | Miez din aluminiu / tigaie din plastic |
| Core dimensiune | PA 617 * 418 * 32 mm |
| Grosime | 32mm |
| Dimensiunea rezervorului | 55,5 / 55,5 * 448 mm |
| Dimensiune carton | 770 * 110 * 525 mm |
| Codul HS | 8708911000 |
| Termeni de pret | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Termeni de plată | TT depozit de 30%, 70% față de copia B / L |
| garanţie | 12 luni |
| Tipul pachetului | EPE covorașe în interior, ambalare în vid, saci de bule, altele |
| Piețe de export | Global |
KINGA AUTO piese de fabricație companie de fabricație este un producător de radiator profesionale,
cu abilități de producție perfecte și management. Avem peste 40 de experți și ingineri talentați.
Producția anuală ajunge la 7 000 000 bucăți. În prezent, produsele noastre sunt bine vândute în întreaga lume.
Stare & Garanție:
1. Calitate Premium: 100% asigurarea calității testată;
2. 100% Brand Nou
3. Expedieri rapide
4. Prețul competitiv
5. Garanție de calitate de un an. Orice problemă de calitate pe care o întâlniți în decurs de un an,
puteți obține un alt înlocuitor gratuit. Dar premisa este dauna non-umane.
Tag-uri populare: benz w202 / c220d'93-00 la 202 500 2203/3203; 202 500 3703/6703, producatori, en-gros, calitate
