Piese auto pentru radiatoare din aluminiu pentru Nissan URVAN'06 MT
Detalii produs:
| Codul producătorului | KJ-15204 |
| Tip de mașină | Nissan Urvan'06 MT |
| Core dimensiune | PA 360 * 548 * 26/32 mm |
| Dimensiunea rezervorului | 52/52 * 569mm |
| Dimensiunea cartonului | 620 * 155 * 515mm |
| Material de bază | Aluminiu |
| Materialul rezervorului | Plastic |
| Grosime | 26mm / 32mm |
| AT / MT | MT |
| Funcţie | împiedicând supraîncălzirea motorului mașinii |
| ambalare | Neutru de ambalare / Protecție colț de spumă / Ambalare blister / Orice solicitare de cerințe speciale de către dvs. |
| Livrare | 30 ~ 40 de zile după confirmarea comenzii |
| Termen de plata | T / T, depozit de 30% înainte de producție, soldul înainte de expediere |
| Termenul de tranzacționare | FOB SHENZHEN China |
| MOQ | 30 buc |
| Probă | Percepeți taxa de eșantionare și comisionul expres, dar veți fi întoarse înapoi la primirea comenzilor |
Avantajele noastre
1. Calitate excelentă:
Controlul strict al calității prin intermediul echipei noastre de control al calității și a mașinilor de testare.
2.Profesional:
Mai mult de 20 de ani echipa de asistență tehnică și de vânzări vă oferă cele mai bune servicii.
3.Delivery:
Timpul exact de livrare poate fi garantat după confirmarea cu dvs.
4.Effeciency:
Orice e-mail sau anchetă de la dvs. va fi răspuns în termen de 24 de ore, un citat este gata în 2mins.
Diagrama structurii
Structura radiatorului răcit | ||
1. Top Rezervor | 8. Placă laterală | 15. Logo-ul KINGA |
2. Umăr de umplere | 9. Înălțimea de bază | 16. Rezervorul de fund |
3. Conducta de admisie | 10. aripioară | 17. Întrerupător de apă |
4. Plăcuță antet superioară | 11. Tub | 18. Plăcuța anterioară a antetului |
5. Top pinii de montare | 12. Core Lățime | 19. Răcitor de ulei |
6. Montarea ventilatorului | 13. Core Grosime | 20. Pipe de ieșire |
7. Tub de suprapresiune | 14. Clamă | |
Serviciile noastre
1. Calitate înaltă
Pentru radiator auto, noi toți folosim materiale de înaltă calitate, avem echipamente avansate de producție, stricte
cerințele pentru procesul de producție și controlul perfect, astfel încât produsul finit este foarte bun.
2. Prețul competitiv
Avem mulți furnizori excelenți de colaborare pe termen lung pentru a ne furniza materiale de alumină și altele
alte părți, care nu de asemenea de înaltă calitate, dar și un preț bun, astfel încât prețul radiatorului nostru este foarte competitiv.
3. Servicii perfecte de vânzare după vânzare
Conform regulii companiei noastre, garantăm o garanție de calitate de o dată după primirea bunurilor.
În acest timp, dacă întâmpinați orice problemă de calitate, vă rugăm să ne contactați, vă putem furniza o ofertă
înlocuire. Premisa este dauna non-umane.
Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru orice întrebare! Alăturați-vă nouă, acesta este un nou început al călătoriei, veți simți cel mai eficient serviciu, cea mai bună calitate și reputație excelentă!
Tag-uri populare: auto piese de schimb aluminiu radiator pentru nissan urvan'06 mt, producatori, en-gros, calitate
